SUPA24
Overig
Overig
Overig
359 000 €
(2 087 € / m²)
Verkoop
3
2+
172 m²
CONJUNTO CHULLERA PARK, Manilva

slaapkamer3
vlak172 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury 3-Bedroom Apartment with 30 m2 Terrace, Underfloor Heating & Domotics – Near Sotogrande, Estepona Discover this spectacular apartment that perf...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

CONJUNTO CHULLERA PARK, Manilva
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home