SUPA24
Overig
Overig
Overig
250 000 €
(2 604 € / m²)
Verkoop
1
1
96 m²
Calle Mijas, Manilva

slaapkamer1
vlak96 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ground Floor Apartment, Estepona, Costa del Sol. 1 Bedroom, 1 Bathroom, Built 96 m2, Terrace 15 m2. Setting : Beachfront, Town, Commercial Area, Beach...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 55dagen
Bijgewerkt: 25dagen

Plaatsen

Calle Mijas, Manilva
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home