SUPA24
Overig
Overig
Overig
6 800 000 €
(11 390 € / m²)
Verkoop
4
2+
597 m²
Málaga

slaapkamer4
vlak597 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Set along the sought-after New Golden Mile, this expansive penthouse offers a rare blend of beachfront living and sophisticated comfort. Boasting 4 sp...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Málaga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba