SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 270 000 €
(10 672 € / m²)
Verkoop
3
1
119 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

slaapkamer3
vlak119 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

NOVÁ ÚROVEŇ LUXUSU - MEZI GOLFEM A MOŘEM | SOUL MARBELLA

Tento výjimečný přízemní apartmán je víc než jen nemovitost - je to životní styl v jedné z n...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Puente de la Esperanza, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA