SUPA24
Overig
Overig
Overig
145 000 €
(2 736 € / m²)
Verkoop
3
1
53 m²
Málaga

slaapkamer3
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Floor 3rd: total surface area 53 m², usable floor area 53 m². Single bedrooms: 2; double bedrooms: 1; 1 bathroom. Age over 50 years. Ext. woodwork (al...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Málaga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

INMOGALLARDO CONSULTING SL.

InmoGallardo