SUPA24
Overig
Overig
Overig
585 000 €
(4 718 € / m²)
Verkoop
4
1
124 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

slaapkamer4
vlak124 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento mezonetový penthouse prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí sofistikovanou kombinaci pohodlí, stylu a funkčnosti. Na podlahové ploše 147 m² se n...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 20dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Puente de la Esperanza, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA