SUPA24
Overig
Overig
Overig
515 000 €
(12 561 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Calle Estepona, Málaga

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Toto mistrovské dílo orientované na jih ztělesňuje luxus a eleganci a představuje mimořádnou novostavbu na pobřeží v Esteponě. Tento apartmán s 1 ložn...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 110dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Calle Estepona, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA