SUPA24
Overig
Overig
Overig
350 000 €
(4 070 € / m²)
Verkoop
4
1
86 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

slaapkamer4
vlak86 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Jen pár kroků od María Zambrano objevíte byt, který má nejen dobrou polohu, ale také vás vybízí k představě pohodlnějšího a osobnějšího života. Prosto...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 138dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Puente de la Esperanza, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA