SUPA24
Overig
Overig
Overig
500 000 €
(7 143 € / m²)
Verkoop
3
1
70 m²
Calle Estepona, Málaga

slaapkamer3
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nejlepší umístění v Estepona beachfront nabízíme tento fantastický 2 lůžkový byt s komunitním bazénem a zahradami a výhledem na moře z terace na 10 m ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 144dagen
Bijgewerkt: 34dagen

Plaatsen

Calle Estepona, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA