SUPA24
Overig
Overig
Overig
575 000 €
(3 662 € / m²)
Verkoop
3
1
157 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

slaapkamer3
vlak157 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Fantastický přízemní apartmán s prostorným obývacím pokojem a jídelnou, ze kterého se vychází na slunnou jihozápadní terasu a do zahrady.

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 159dagen
Bijgewerkt: 34dagen

Plaatsen

Puente de la Esperanza, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA