SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 120 000 €
(8 296 € / m²)
Verkoop
4
1
135 m²
Calle Marbella, Málaga

slaapkamer4
vlak135 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

PALO ALTO, jeden z nejlepších projektů nabízející vynikající životní styl s prvotřídním vybavením.
Las Jacarandas
Působivý moderní byt se senzačním vý...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasHouten vloerOpen leefruimteKeukenapparatuurWeergave

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 154dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Calle Marbella, Málaga

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA