SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 995 000 €
(19 323 € / m²)
Verkoop
3
2+
155 m²
Calle 30, Madrid

slaapkamer3
vlak155 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Diese exklusive Wohnung in erster Meereslinie befindet sich in einer der prestigeträchtigsten Wohnanlagen Marbellas und bietet atemberaubende Panorama...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteKeukenapparatuurHaardNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Calle 30, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Carlingpetri