SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
220 900 €
(3 744 € / m²)
Verkoop
3
1
59 m²
Calle de Orio, Madrid

slaapkamer3
vlak59 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oportunidad junto al Metro Villaverde Bajo | 3 hab. con terraza y gran potencial de reforma-

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Calle de Orio, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad España