SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
950 000 €
(7 787 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
122 m²
CALLE PALENCIA, Madrid

slaapkameratypical
vlak122 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

BARNES präsentiert diese exklusive, vollständig renovierte Außenwohnung, gelegen in einer besonders ruhigen Straße, mit selten ruhiger Atmosphäre und ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

CALLE PALENCIA, Madrid
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Madrid