SUPA24
Overig
Overig
Overig
189 000 €
(2 100 € / m²)
Verkoop
3
2+
90 m²
Carrer Sant Vicenç, Llançà

slaapkamer3
vlak90 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Apartment For sell in Llança in Girona

Imagina despertar en el Llançà auténtico, donde los vecinos se saludan por la calle y el ritmo lo marca el pu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 91dagen
Bijgewerkt: 88dagen

Plaatsen

Carrer Sant Vicenç, Llançà
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

1001 PORTALES

Héctor AMELLÓ