SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
120 000 €
(976 € / m²)
Verkoop
3
1
123 m²
AVENIDA ANDALUCIA DE, Lepe

slaapkamer3
vlak123 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Vivienda situada en la Avenida de Andalucía, junto a la Oficina de Correos de Lepe, en una de las zonas más prácticas y céntricas de Lepe. Una ubicaci...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

AVENIDA ANDALUCIA DE, Lepe
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad España