SUPA24
Overig
Overig
Overig
760 000 €
(3 004 € / m²)
Verkoop
5
1
253 m²
Las Palmas de Gran Canaria

slaapkamer5
vlak253 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Exkluzivní nemovitost na prodej v oblasti Triana.
Prostorný, exteriérový a rohový byt, který se nachází v budově vysokého standardu s vrátnicí a příst...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 108dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Las Palmas de Gran Canaria

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA