SUPA24
Overig
Overig
Overig
410 000 €
(4 100 € / m²)
Verkoop
2
1
100 m²
l'Alfàs del Pi

slaapkamer2
vlak100 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Velký penthouse o rozloze více než 100 m2 (včetně balkonu) v jedné z nejlepších a nejnovějších budov v Albiře. Jedná se o moderní byt s 1 ložnicí a 1 ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 320dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

l'Alfàs del Pi

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA