SUPA24
Overig
Overig
Overig
475 000 €
(3 926 € / m²)
Verkoop
2
2+
121 m²
Calle el Cano, Granadilla de Abona

slaapkamer2
vlak121 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

We present this bright and elegant new-build property located in La Tejita, El Médano – one of the most sought-after residential areas in the south of...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 291dagen
Bijgewerkt: 74dagen

Plaatsen

Calle el Cano, Granadilla de Abona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Elba Invest Inmobiliaria

Gestion Elba Invest