SUPA24
Overig
Overig
Overig
515 000 €
(3 527 € / m²)
Verkoop
3
1
146 m²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

slaapkamer3
vlak146 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

???? Novostavba Luxusní apartmán s výhledem na moře v Balcón de Finestrat ????Objevte tento exkluzivní zvýšený dům, který se nachází v jedné z nejvyhl...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

CALLE DARRERE CASES, Finestrat

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA