SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
379 900 €
(2 316 € / m²)
Verkoop
2
2+
164 m²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

slaapkamer2
vlak164 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This impressive new build apartment in Finestrat offers a unique opportunity to enjoy a modern, bright, and spacious home. With a surface area of 164 ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Altea