SUPA24
Overig
Overig
Overig
330 000 €
(3 204 € / m²)
Verkoop
2
1
103 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer2
vlak103 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Fantastic penthouse in a luxury development with a golf course. This prestigious gated community features a golf course, several restaurants, and shop...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 38dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home