SUPA24
Overig
Overig
Overig
199 000 €
(5 378 € / m²)
Verkoop
1
1
37 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer1
vlak37 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

MAGNIFICENT STUDIO JUST A 2-MINUTE WALK FROM THE BEACH AND PORT OF ESTEPONA With an excellent location next to the Estepona Marina and a short walk fr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 39dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home