SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 499 000 €
(8 566 € / m²)
Verkoop
2
2+
175 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer2
vlak175 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience luxury living in this spectacular and unique penthouse located in the heart of Estepona, just a 1-minute walk from the charming old town an...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 53dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home