SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 075 000 €
(9 034 € / m²)
Verkoop
3
2+
119 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer3
vlak119 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Tucked away in the peaceful El Velerín area of Estepona’s prestigious New Golden Mile, this delightful detached villa offers the perfect blend of rust...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 54dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home