SUPA24
Overig
Overig
Overig
540 000 €
(3 750 € / m²)
Verkoop
2
2+
144 m²
Calle de los Arcos, Estepona

slaapkamer2
vlak144 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located within the sought-after gated community of Miradores del Sol, this attractive property enjoys a prime position in Cancelada, just minutes from...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

Calle de los Arcos, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home