SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 470 000 €
(23 333 € / m²)
Verkoop
3
2+
63 m²
Avenida España, Estepona

slaapkamer3
vlak63 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق عصرية حصرية في قلب إستيبونا
إستيبونا هي بلدة ساحرة على ساحل "كوستا ديل سول"، تشتهر بأجوائها المتوسطية، وبلدتها القديمة الأندلسية التقليدية، وممشاه...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 78dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Avenida España, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate