SUPA24
Overig
Overig
Overig
599 000 €
(6 372 € / m²)
Verkoop
2
2+
94 m²
Avenida España, Estepona

slaapkamer2
vlak94 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury Apartment walking distance to the beach in Estepona! New exclusive development comprising 84 luxury homes with generous indoor spaces, roomy t...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveVloerOpen leefruimteNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 94dagen
Bijgewerkt: 52dagen

Plaatsen

Avenida España, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mosaic Realty

MosaicRealty