SUPA24
Overig
Overig
Overig
330 000 €
(3 367 € / m²)
Verkoop
4
1
98 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer4
vlak98 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

V srdci Costa del Sol, představujeme tento prostorný byt se nachází v klidné oblasti Seghers, v Estepona. Tato nemovitost se nachází na strategickém m...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 115dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA