SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
Woonkamer
Woonkamer
1 238 000 €
(7 786 € / m²)
Verkoop
3
2+
159 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

slaapkamer3
vlak159 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Unique apartments in the Buenas Noches area, Estepona Unika is an exclusive residential development in Estepona, perfectly integrated into the stunnin...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteSlimme apparatenBeveiligingNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 138dagen
Bijgewerkt: 138dagen

Plaatsen

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Art Real Estate