SUPA24
Terras; uitzicht
Terras; uitzicht
Huis en omgeving; uitzicht
535 000 €
(9 386 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
57 m²
Carrer de Joan Roman, Eivissa

slaapkameratypical
vlak57 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Denne attraktive lejlighed er beliggende i Dalt Vila, det ikoniske historiske centrum af Ibiza på De Baleariske Øer. Ejendommen ligger ved siden af by...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 65dagen
Bijgewerkt: 65dagen

Plaatsen

Carrer de Joan Roman, Eivissa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Selection Med