SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
105 000 €
(1 591 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
66 m²
CALLE BEDOLL, Cornellà de Llobregat

slaapkameratypical
vlak66 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oportunidad de inversión en vivienda con inquilino de renta antigua. Piso exterior situado en una tercera planta con ascensor, lo que garantiza buena ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

CALLE BEDOLL, Cornellà de Llobregat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

María BERENGUER