SUPA24
Overig
Overig
Overig
150 000 €
(4 545 € / m²)
Verkoop
2
1
33 m²
Castelló d'Empúries

slaapkamer2
vlak33 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

EA51-Empuriabrava, byt, kotviště. Okouzlující byt situovaný v prvním patře budovy s charakterem postavené v roce 1984, která dokonale kombinuje typick...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 85dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Castelló d'Empúries

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA