SUPA24
Overig
Overig
Overig
84 000 €
(2 049 € / m²)
Verkoop
1
1
41 m²
Avinguda de Marinada, Castelló d'Empúries

slaapkamer1
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartment For sell in Empuriabrava in Girona

En venta: apartamento reformado, situado en una zona animada de Empuriabrava, cerca de tiendas, restaur...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 91dagen
Bijgewerkt: 91dagen

Plaatsen

Avinguda de Marinada, Castelló d'Empúries
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

1001 PORTALES

Elodie LEFEBVRE