Lijst met aanbiedingen
11
11
11
279 977 €
(3 500 € / m²)
Verkoop
2
1
80 m²
AVENIDA PINAR, Castelldefels
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
80 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Apartment For sell in Castelldefels in Barcelona
Vivienda situada en una de las zonas más demandadas de Castelldefels, a pocos minutos a pie de la p...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Terras
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
91dagen
Bijgewerkt:
91dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
AVENIDA PINAR, Castelldefels
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
1001 PORTALES
Pedro KOLOMYJEC
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
1001 PORTALES
Pedro KOLOMYJEC
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper