SUPA24
890 000 €
(7 417 € / m²)
Verkoop
3
2+
120 m²
CALLE GRECIA, Calp

slaapkamer3
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

2-bedroom homes with views of the sea, the Peñón de Ifach and the Calpe salt flats. The spacious terraces will be the first thing to greet you when yo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 53dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

CALLE GRECIA, Calp
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home