Lijst met aanbiedingen
11
11
11
413 500 €
(4 263 € / m²)
Verkoop
3
2+
97 m²
Avenida Bulgaria, Calp
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
97 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Incredible Opportunity: 3-Bedroom Apartment in a Complex with Pools, Padel, and More, Just Minutes from the Beach!
This 3-bedroom apartment is the p...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Terras
Open leefruimte
Keukenapparatuur
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
118dagen
Bijgewerkt:
27dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Avenida Bulgaria, Calp
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
CENTURY 21 Evolution
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
CENTURY 21 Evolution
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper