SUPA24
Overig
Overig
Overig
794 500 €
(12 038 € / m²)
Verkoop
2
2+
66 m²
Benidorm

slaapkamer2
vlak66 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Brand new apartment on Poniente beach, just 50 meters from the shore, featuring 2 bedrooms and 2 bathrooms. Open kitchen and spacious living room with...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 212dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Benidorm
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SOLANASPAIN S.L.

SOLANASPAIN S.L.