SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 816 000 €
(17 804 € / m²)
Verkoop
3
2+
102 m²
Benidorm

slaapkamer3
vlak102 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The residential complex offers 1, 2, 3, and 4bedroom homes, with various types and qualities to choose from according to what best fits your lifestyle...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 237dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Benidorm
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SOLANASPAIN S.L.

SOLANASPAIN S.L.