Lijst met aanbiedingen
34
34
34
165 000 €
(1 086 € / m²)
Verkoop
5
2+
152 m²
Camí de Sant Jordi, Benicarló
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
5
vlak
152 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Apartment For sell in Benicarló in Castellón
¿Cansado de ver pisos donde no te caben los muebles? Bienvenido a la vivienda que rompe las reglas. Con...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Terras
Moderne stijl
Stoep
Open leefruimte
Apart toilet
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
95dagen
Bijgewerkt:
90dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Camí de Sant Jordi, Benicarló
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
1001 PORTALES
Juan José MALDONADO
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
1001 PORTALES
Juan José MALDONADO
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper