SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 400 000 €
(11 382 € / m²)
Verkoop
3
2+
123 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

slaapkamer3
vlak123 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This exclusive Marina Golden Bay apartment enjoys an unparalleled location in the heart of Benalmádena Costa, just steps from Puerto Marina, considere...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 20dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Carril del Siroco, Benalmádena
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Marbella