SUPA24
Overig
Overig
Overig
390 000 €
(4 875 € / m²)
Verkoop
2
2+
80 m²
Calle Torrequebrada, Benalmádena

slaapkamer2
vlak80 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

PANORAMIC SEA & GOLF VIEWS: Stunning fully reformed 2-bedroom apartment with a spacious terrace in the sought-after Las Adelfas, Torrequebrada. *The V...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 54dagen
Bijgewerkt: 26dagen

Plaatsen

Calle Torrequebrada, Benalmádena
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home