SUPA24
Woonkamer
Terras; uitzicht
Woonkamer
1 349 000 €
(9 919 € / m²)
Verkoop
4
2+
136 m²
Avenida Retamar, Benalmádena

slaapkamer4
vlak136 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق ذكية مع منتجات منزلية موفرة للطاقة في بينالمادينا كوستا ديل سول
شقق مطلة على البحر تقع في بينالمادينا، مالقة. بينالمادينا هي مقصد سياحي شهير في كو...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 80dagen
Bijgewerkt: 80dagen

Plaatsen

Avenida Retamar, Benalmádena
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate