SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 050 000 €
(3 737 € / m²)
Verkoop
5
2+
281 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

slaapkamer5
vlak281 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Unique property that must be seen to appreciate the wow factor within the much sought after urbanisation of Capanes del Golf. This property has been r...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Calle Pacheca Alta, Benahavís
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home