SUPA24
Overig
Overig
Overig
395 000 €
(4 702 € / m²)
Verkoop
1
1
84 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

slaapkamer1
vlak84 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

**Charming 1-Bedroom Apartment for Sale** Discover the epitome of coastal living in this well-appointed 1-bedroom apartment, perfectly situated to off...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 25dagen

Plaatsen

Calle Pacheca Alta, Benahavís
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home