SUPA24
Overig
Overig
Overig
750 000 €
(3 304 € / m²)
Verkoop
3
2+
227 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

slaapkamer3
vlak227 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Spectacular ground floor duplex flat located in the exclusive gated community of Riverside, in the village of Benahavís, a secure environment where re...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 55dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

Calle Pacheca Alta, Benahavís
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home