SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 195 000 €
(5 975 € / m²)
Verkoop
3
2+
200 m²
Calle Guadaiza, Benahavís

slaapkamer3
vlak200 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience refined Mediterranean living in this elegant 3-bedroom duplex penthouse, perfectly positioned in the prestigious La Quinta Hills of Benahav...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteApart toiletVloerNa reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 273dagen
Bijgewerkt: 272dagen

Plaatsen

Calle Guadaiza, Benahavís
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alcantara & Good

Nicole Alcantara, Alcantara & Good