SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
850 000 €
(6 343 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
134 m²
Carrer del Comte d'Urgell, Barcelona

slaapkameratypical
vlak134 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

La vivienda se encuentra parcialmente reformada, lo que ofrece una excelente oportunidad para personalizar acabados y algunos detalles según las neces...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteBadDouchecabineNa reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Carrer del Comte d'Urgell, Barcelona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Valérie PINÇON