SUPA24
Woonkamer
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
Woonkamer
1 930 000 €
(10 212 € / m²)
Verkoop
4
2+
189 m²
Carrer de la Selva de Mar, Barcelona

slaapkamer4
vlak189 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Fantastic apartment facing the sea in Barcelona. To the luxury of living in front of the sea, we must add the fact that this fantastic property is loc...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 142dagen
Bijgewerkt: 93dagen

Plaatsen

Carrer de la Selva de Mar, Barcelona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker España