SUPA24
Overig
Overig
Overig
203 500 €
(1 696 € / m²)
Verkoop
4
1
120 m²
Ayamonte

slaapkamer4
vlak120 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Objevte tento exkluzivní rohový mezonetový byt v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Costa Esuri (Ayamonte), v srdci Costa de la Luz. Díky své orienta...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 51dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Ayamonte

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA